Mobilní nakládací rampa na objednávku pro společnost v Nizozemsku

Mobilní nakládací rampa na objednávku jsou dokonalým řešením pro optimalizaci vašich logistických procesů. Sami si zvolíte nosnost, šířku rampy a mnoho dalších parametrů v závislosti na vašich potřebách.

Naším novým zákazníkem je společnost, která se specializuje na výrobu zboží pro zdraví a volný čas. Obdrželi jsme objednávku na výrobu mobilní rampy s odnímatelnou ohrádkou a zvětšenou šířkou vozovky o velikosti 2250 mm namísto standardních 2000 mm.

Mobilní rampa na objednávku pro společnost v Nizozemsku

Jako volitelnou možnost si zákazník zvolil pozinkovaný povrch rampy, který chrání kov proti korozi, a tím prodlužuje životnost výrobku při zachování jeho prodejního vzhledu. Rampa byla také vybavena přídavným párem kol pro zlepšení stability.

Společnost AUSBAU je spolehlivým výrobcem a dodavatelem vybavení skladu. Dodáváme vybavení do více než 35 zemí světa. Vyrábíme nakládací rampy na objednávku, abychom splnili jakékoli požadavky zákazníků. Pracujeme na kvalitě a výsledcích. Máme dlouholeté zkušenosti se spoluprací se společnostmi z celého světa a získali jsme mnoho pozitivních referencí na kvalitu našich výrobků.

Naši manažeři vám rádi poradí a pomohou s výběrem vhodného vybavení skladu, které bude pro vás zlepšit vaše nakládací a vykládací procesy.

Zpětné volání
Prosím, vyplňte níže uvedený formulář a co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Zeptejte se
Vyplňte prosím pole nebo pošlete žádost. na e-mail mail@ausbaurampa.cz