Naše práce během pandemie COVID-19

Vážený zákazníku a všichni partneři,

Jmenuji se Andrii Voievodin, zakladatel a spolumajitel společnosti AV-exim, která má 13 let zkušeností ve výrobě a prodeji skladového vybavení pod značkou AUSBAU.

Během této bouřlivé doby vás chceme informovat, že pokračujeme v práci s plnou odpovědností vůči našim klientům a partnerům.

Všichni členové našeho kancelářského týmu pracují ze svých domovů, takže můžeme všechny požadavky našich partnerů spravovat stejně, jako když jsme pracovali z kanceláře. Tyto kroky jsme naplánovali předem a zahájili jsme práci externě, než vláda vydala příslušné předpisy.

Všechny tři naše závody fungují normálním způsobem, samozřejmě s přihlédnutím k bezpečnostním opatřením, abychom mohli vaše objednávky včas vyřídit. Přípravy na práci v krizi jsme zahájili v únoru 2020, takže jsme nyní naprosto připraveni a můžeme zaručit splnění svých závazků.

Naše závody jsme předem vybavili nezbytnými kritickými součástmi pro potřeby 8-12 měsíců na špičkové úrovni výroby, takže jsme přesvědčeni, že máme dostatek materiálu pro spolehlivou nepřetržitou výrobu.

Připravili jsme zásoby nejoblíbenějších modelů, abychom je mohli rychle odeslat a mít bezpečnou rezervu pro každou nepředvídatelnost.

Uzavřeli jsme smlouvy s přepravními společnostmi, které plně dodržují bezpečnostní opatření, a tak můžeme včas spravovat všechny naše zásilky.

Souhrn:

Kancelář v pořádku
Výroba OK
Sklad v pořádku
Logistika v pořádku
Přejeme vám vše nejlepší, buďte zdraví a věříme, že lidstvo po takové krizi posílí.

Z Ukrajiny s láskou,
Andrii Voievodin a celý tým společnosti AV-exim

Zpětné volání
Prosím, vyplňte níže uvedený formulář a co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Zeptejte se
Vyplňte prosím pole nebo pošlete žádost. na e-mail mail@ausbaurampa.cz