Nejdelší rampa AUSBAU pro společnost Coca-Cola

Pro společnost Coca-Cola jsme vyrobili dvě mobilní rampy s nosností 8 a 10 tun podle objednávky zákazníka.

Kromě standardních hydraulických ramp nabízí AV-exim výrobu mobilních ramp AUSBAU podle individuálních charakteristik se zaměřením na potřeby klienta.

Společnost Coca-Cola pro vyložení kontejnerové lodi vyžadovala speciální 8tunovou rampu. Náš designérský a projektový tým si vzal na vědomí všechny požadavky a promítl nejdelší rampu AUSBAU, jakou kdy vyrobil.

Mobile Verladerampe AUSBAU-SPCL8-2SLext-SRS

Celkový součet jeho délky je 17 300 mm. Jednoduchá konstrukce umožňuje vysokozdvižnému vozíku volný pohyb mezi zemí a vozíkem. Na žádost klienta je vozovka rampy vyrobena z protiskluzové mřížky. Rampu lze tedy bezpečně používat kdykoli během roku.

Pro klienta byla také vyrobena další rampa s vyšší nosností 10 tun a zvýšenými parametry: délka vozovky je 12 m, délka vodorovné plošiny je 2,5 ma šířka je 2,2 m.

Mobile Laderampe AUSBAU-SPCL10-2SL

Obě rampy jsou vybaveny sklopnými nastavitelnými podpěrnými nohami, které zajišťují tuhost konstrukce a další pojištění při nakládání a vykládání.

Společnost Coca-Cola také pronajala tři mobilní rampy pro optimalizaci svých logistických procesů. Je to vhodné pro jednorázové, dočasné nebo sezónní práce, když potřebujete vyložit nebo naložit zboží, ale nepotřebujete trvale mít mobilní rampu. V tuto chvíli nabízíme půjčovnu pouze zákazníkům z Ukrajiny.

Zpětné volání
Prosím, vyplňte níže uvedený formulář a co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Zeptejte se
Vyplňte prosím pole nebo pošlete žádost. na e-mail mail@ausbaurampa.cz