Nový projekt mobilní nakládací rampy v České republice

Minimalizace nákladů a zvyšování obchodních zisků se provádí prostřednictvím optimalizace skladových a výrobních procesů.
Své o tom ví i náš zákazník z České republiky, který si objednal mobilní rampu AUSBAU.

Nový projekt mobilní nakládací rampy v České republice_AUSBAU

Zákazník z České republiky je společnost, která nabízí celou řadu služeb v oblasti automatizace. Od plánování a návrhu až po programování a robotická zařízení. Mobilní nakládací rampa, kterou nyní úspěšně provozuje zákazník, je vybavena několika dalšími možnostmi. Pro efektivní provoz zejména v zimě je Mobilní nájezdoví rampa vybavena pozinkovaným roštem. Tento typ mřížky se používá k zamezení koroze, protože nakládací rampa neustále stojí venku. Nosné pásy mřížky jsou vyrobeny tak, že mají modulární drážkovaný povlak, který přispívá k protiskluzové vlastnosti mobilní rampy. Na přání zákazníka byla také celá konstrukce natřena modrou barvou.

Mobilní nakládací rampy v České republice_AUSBAU

Zákazník požádal o přidání podpěrných nohou k produktu — jedná se o pojištění vašeho zařízení pro případ nedbalosti zaměstnanců při nakládce a vykládce. Mohou chránit mobilno hydraulicko rampu před poškozením v případě náhodného převrácení kamionu, jakož i všech vozidel, která byla v době pádu na vozovce.
Sklad společnosti potřeboval optimalizovat procesy vykládky a nakládky svých produktů. Náš úkol byl splněn. Vyvinuli jsme a implementovali přizpůsobený projekt, který zákazníkovi poskytl efektivní a spolehlivé řešení.

Zpětné volání
Prosím, vyplňte níže uvedený formulář a co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Zeptejte se
Vyplňte prosím pole nebo pošlete žádost. na e-mail mail@ausbaurampa.cz