Rampa pro velké stroje pro českou zemědělskou společnost

Stacionární nakládací rampa pro traktory se speciálními vlastnostmi byla vyrobena a dodána našim pravidelným zákazníkům, českému distributorovi zemědělského vybavení!

Jedná se o čtvrtou nakládací rampu pro velké stroje, kterou jsme vyrobili pro našeho českého partnera. Navrhli jsme a vyrobili rampu s nosností 15 tun s pozinkovaným protiskluzovým roštem a ochrannými bočnicemi.

Stacionární nakládací rampa

V průběhu své práce musí zemědělské společnosti často naložit těžké zemědělské stroje do nákladních vozidel pro další přepravu. Standardní modely ramp však nejsou vhodné pro nakládání traktorů nebo sklízecích mlátiček. Takové zařízení vyžaduje mnohem vyšší přípustné zatížení a celkovou šířku samotné nakládací rampy.

Mnoho výrobců nakládací rampy je připraveno na takový speciální projekt. AUSBAU má však rozsáhlé zkušenosti s výrobou ramp pro velké stroje. Naši profesionální konstruktéři jsou připraveni přijmout jakýkoli úkol, který splní potřeby našich zákazníků.nakládací rampy

Kvalitu a profesionalitu AUSBAU potvrzuje důvěra našich zákazníků a jejich opakované nákupy nakládacích ramp pro traktory od naší společnosti.

Zpětné volání
Prosím, vyplňte níže uvedený formulář a co nejdříve Vás budeme kontaktovat.
Zeptejte se
Vyplňte prosím pole nebo pošlete žádost. na e-mail mail@ausbaurampa.cz